Buduj silne i zdrowe ciało

CrossFight & Kickboxing

Cross Fight to forma treningu oparta na budowaniu silnego i wytrzymałego ciała. Każde zajęcia nastawione są na maksymalne osiągnięcie założeń treningowych.Cross Fight stanowi świetne uzupełnienie Twoich treningów jak i podstawowy trening w tygodniu. Stawiamy na zwiększenie siły dynamicznej potrzebnej w walce jak i w życiu codziennym (przenoszenie przedmiotów, zakupy, aktywność sportowa). Wytrzymałość ciała to ważny element w życiu człowieka.  Poprzez trening ogólnorozwojowy w szybkim tempie podnosimy sprawność i motorykę całego ciała przy tym spalając zbędne kalorie. 

 

Pracujemy zarówno masą własnego ciała jak i przy pomocy przyrządów takich jak: odważniki kettleball, bułgarskie pasy, piłki treningowe, gumy treningowe, oraz inne przyrządy wspomagające nasz trening.


 

Trening siły to jedno, drugi to trening wykorzystania siły dynamicznej do uderzeń, kopnięć, rzutów, podcięć oraz przekrojowo do walki i samoobrony. Częścią treningu jest program IronMan Kickboxing, gdzie doskonalisz kombinacje uderzeń i kopnięć.

 

Wiemy, że dobry trening to urozmaicony trening. Nie jesteśmy zwolennikami podnoszenia ciężarów w sposób monotonny. Szanujemy kulturystów oraz sportowców, lecz nasz kierunek jest nastawiony na osobisty indywidualny sukces. Nie trzeba być fighterem, profesjonalistą, czy startować w zawodach sportowych. Nasz trening skierowany jest dla każdego, kto chce poprawić swoją sprawność fizyczną nie koniecznie na maszynach, o których nie mają pojęcia jak działają :) Jesteśmy zwolennikami starych, sprawdzonych metod treningowych. Nie negujemy, nie hejtujemy, nie wywyższamy się, po prostu działamy ! 

 

Chcesz spróbować ??? Przyjdź, sprawdź, zapisz się i bądź lepszy !

 

Pamiętaj, to uzależnia. Nie ponosimy odpowiedzialności :)

 

Z każdym treningiem stajesz się lepszy!

0

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych