Bezpieczeństwo osobiste dla osób fizycznych i firm

Szkolenia indywidualne VIP

Trening VIP Krav Maga i Defendo

Treningi indywidualne to szkolenie dostosowane dla Ciebie (bądź trudnym celem na ulicy)

- Nie chcesz pracować w grupie? Jesteś indywidualistą?

- Cenisz swój czas?

- Masz nieregularną pracę?

- Chcesz mieć jeszcze szybsze efekty i chcesz pracować 1vs1 z expertem systemów walki

- Nie lubisz siłowni i innych podobnych miejsc?

- Chcesz zrzucić kilogramy, zbudować silne i zdrowe ciało

- Zwiększyć pewność siebie i wzmocnić psychikę?

 

Jak spełniasz te kryteria to zajęcia indywidualne są właśnie dla Ciebie. Napisz do mnie lub zadzwoń 604 706 955. Umówimy się na spotkanie i wybierzemy optymalny program dla Ciebie.

Cena: 1 h/ 120 zł 

Przy zakupie 10 szkoleń cena: 1oo zł/h 

i otrzymujesz dodatkowe bonusy: limitowana koszulka, dodatkowo rozbudowany program, rozpiskę treningów + prezent

Szkolenia Krav Maga dla firm i instytucji

Szkolenia dostosowane pod braże lub profil instytucji (uczymy jak wygrywać, jak radzić sobie ze stresem)

 

- Wybieramy wspólnie zakres szkolenia

- Dobieramy optymalne narzędzia

- Ustalamy terminy

- Zapewniamy profesjonalny sprzęt i materiały szkoleniowe

- Działamy

 

Cena szkolenia: do ustalenia

Trochę informacji

Marcin Rokitka

- Krav Maga Expert (czarny pas - 2 dan)

- Defendo Expert (czarny pas)

- Instruktor IronMan Kickboxing

- Instruktor Technik i taktyk interwencyjnych

i wiele innych uprawnień

 

Założyciel klubów Krav Maga i Defendo na Dolnym Śląsku, utworzył Rclub Oldschool Fighters, gdzie skupia wszystkie kursy i szkolenia. Pomysłodawca Dolnośląskiej Ochotniczej Armii. Autor dwóch  dokumentów o systemie Krav Maga: Krav Maga we współczesnym świecie, Rola instruktora Krav Maga,  inicjator Fundacji Hektor - Pomagaj i działaj, współtwórca i główny koordynator obozu X-Camp, na który przyjeżdżają ludzie z całej Polski i innych krajów.

Od 12 lat dąży do rozpowszechnienia idei rozwoju osobistego i bezpieczeństwa. Pomaga ludziom po urazach psychicznych doznanych w trakcie ataku. Angażuję się w imprezy charetatywne, festyny i imprezy sportowe.

Jako jeden z nielicznych miał możliwość osobistego poznania Jyrkiego Saario i trenować z nim w Tajlandii,Finlandii oraz na Węgrzech. W jego życiu poznał wielu mistrzów sztuk walk i systemów, zawsze z pokorą i szacunkiem podchodził do ich rozwiązań. W jego codziennych zajęciach używa życiowe motto "Jak trenujesz, tak reagujesz", "Najważniejszą konfrontacją w życiu, to pokonać bariery w umyśle"

Swoje wieloletnie doświadczenie w dziedzinie bezpieczeństwa wykorzystuje umiejętnie ucząc ludzi z wielu środowisk, pomagając poukładać życie po konfrontacjach jak i przygotowuje ich fizycznie i mentalnie, by nie dopuścić w przyszłości do przemocy. Bogate tematycznie programy w jakim się porusza i sam zgłębia wiedzę otwiera nieograniczone możliwości rozwoju i nauki z jego autorskich szkoleń i wiedzy nabytej na licznych szkoleniach.

Do dnia dzisiejszego wyszkolił ponad 2,5 tysiąca ludzi cywilnych i mundurowych. Był szkoleniowcem w 22 Batalionie Piechoty Górskiej w Kłodzku. Uczył technik interwencyjnych Defendo w Zakładzie Karnym. Do dnia dzisiejszego szkoli w Wyższej Szkole Medycznej w Kłodzku samoobrony i technik interwencyjnych. Szkolił Policje, Wojsko, firmy ochroniarskie i urzędników państwowych, a także wielu instruktorów samoobrony i walki wręcz Krav Maga i Defendo, gdzie obecnie prowadzą zajęcia w swoich województwach.

0

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych